Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου - pelop.gr


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση της 9ης αγωνιστικής του Β' Ομίλου της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Κεραυνό και τον Παναιγιάλειο. Οι διαιτητές στα παιχνίδια του σαββατοκύριακου:

A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11 (3 μ.μ.)

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Αχαϊκή, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Πάτρα 2005, Πράνταλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών - Πανμοβριακός, Φωκάς.

Γηπ., Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Αχαιός, Χρονάς.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Πήγασος - Ατρόμητος, Σαφαρίκας.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς: Αετός Πατρών - Αρης Πατρών, Καδδάς.

Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα - Νίκη, Μπλίκας.

Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Καλάβρυτα, Πετρόπουλος.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός - Παναιγιάλειος, Ανδριανός.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Δίας - Δόξα Παραλίας, Ρουμπάνης.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Δαβουρλής, Σαμαρτζής.

Δημ. Στάδιο Αιγίου, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου - Ηρακλής Πατρών, Χρονάς.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11 (3 μ.μ.)

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αλισσού: Λέων - Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος.

Γηπ. Λάππα: Ατρόμητος Λάππα - Δόξα Νιφορεΐκων, Οικονόμου.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου: Αργυρά - ΑΕ Δρεπάνου, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Ρίου: ΠΑΟΚ Πάτρας - Φλόγα Ροδιάς, Ντάβλα.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 10 π.μ.: Πετεινοί - Αστραπή, Κονιδάρης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Δάφνη - Αχαϊκός, Αρκουμάνης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.15 μ.: Πολύτεκνος - Καλλιθέα, Καραβασίλης.

Γηπ. Πετρωτού, 12.15 μ.: Παναχαϊκός - Αστέρας Μιντιλογλίου, Τηλιγάδας.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Περιβόλα - Ικαρος Πετρωτού, Σπυρόπουλος.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ανω Καστρίτσι - Αχιλλέας Καμαρών, δεν ορίστηκε.

Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού - Αστέρας Τέμενης, Ντάβλα.

Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Ζαβλάνι/Αίας, Πράνταλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Απόλλων Εγλυκάδας, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Μέρμηγκας.

Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αβυθος - Φοίνικας/Ζήριας, Παπαδόπουλος.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/10

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Πυρσός - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Αγγελόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/10

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ροΐτικα - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Καμζόλας.

Γηπ. Ντα Λουζ, 12 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ωλενιακός, Ταξιάρχης.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12.30 μ.: Αστέρας Λεοντίου - Μετόχι, Γαλανόπουλος.

Γηπ. Ριόλου, 3 μ.μ.: Κρίνος - Δόξα Πατρών, Αθανασόπουλος.

Γηπ. Μαζαρακίου, 3 μ.μ.: Πείρος - Ικαρος Λακκόπετρας, Γκαβός.

Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Νεάπολη - Γαλήνη, Βαβαρούτας.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Ατλας - Σπάρτακος, Μπακόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: ΑΕ Αρόης - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - ΑΕ Αιγίου, Πολυγένης.

Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Αυτόνομη - Παναχαϊκή 2014, Παπαχρήστος.

Πελοπόννησος Εκδοτική Α.Ε
ΜΑΙΖΩΝΟΣ 206, 26222 Πάτρα

Μετάβαση στο πλήρες site
Τηλ 1: 2610-312530
Τηλ 2: 2611-100395
Fax: 2610-312535
Email: pelop@pelop.gr
Εμπορικό τμήμα: emporiko@pelop.gr
Tμήμα Αγγελιών: aggelies@pelop.gr