Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 16/3 έως και 20/3 - pelop.gr


Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 16/3 έως και 20/3

Γνωστό έγινε από την ΕΣΚΑ-Η το αγωνιστικό πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες της Ενωσης από το Σάββατο 16/3 μέχρι και την Τετάρτη 20/3. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3

Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 5μ.μ.: Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου-Ιτιές (Αθανασόπουλος και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 5.45μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Ποσειδώνας Παραλίας (Καμήτσος και Αδαμόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 7.30μ.μ.: Σκαγιοπούλειο-Αστέρια Αχαϊας (Καμήτσος και Αδαμόπουλος).

Γ1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5.30μ.μ.: Ροϊτικα-Σοπωτό (Ελ Ανύ και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7.15μ.μ.: Πυρσός-Αστέρας Τέμενης (Μακρόπουλος και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: Αετός-Ολυμπιακός Αιγίου (Μακρόπουλος και Κουλουμπαρίτσης).

Γ2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 4μ.μ.: Βαρθολομιό-Νέοι Γλαύκου (Ασλανίδης και Παναγόπουλος). «Αέθλειον», 6μ.μ.: Κυλλήνη-Καλάβρυτα (Λάμπος και Λεβεντάκος). «Αέθλειον», 8μ.μ.: ΑΓΣ Στρουσίου-Γαλαξίας Δεμενίκων (Λάμπος και Λεβεντάκος).

ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 9.30μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-Εσπερος ΑΟΠΑ (Ελ Ανύ και Κωστής).

ΠΑΙΔΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 12μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Κόροιβος Αμαλιάδας (Κανελλόπουλος και Φωτόπουλος). Γήπεδο Καράτουλα, 5μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Τιτάνες Πύργου (Μαρινάκης και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 2μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Ληξούρι (Κρεσταινίτης και Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 2.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Κεφαλονιά (Λιόνας και Κυριακου).

ΜΙΝΙ: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 3μ.μ.: Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου-Κεραυνός Αιγίου. Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 2.45μ.μ.: Ολυμπιάδα-Προμηθέας 2014 (Λ. Πλέγας και Ζ. Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 4μ.μ.: Ολυμπιάδα Β΄-ABC/Προοδευτική Β΄ (Λ. Πλέγας και Ζ. Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 11.45π.μ.: Ηρακλής Πύργου-Ανδραβίδα (Ασλανίδης και Παναγόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 1μ.μ.: Τιτάνες Πύργου-ΑΓΕ Ζακύνθου (Ασλανίδης και Παναγόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 2.15μ.μ.: Πύργος ΄99-Αιγέας (Ασλανίδης και Παναγόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 1, 4μ.μ.: Προμηθέας 2014 Α΄-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Τσακιράκη και Κονταρίνης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 1, 5.30μ.μ.: Γλαύκος Β΄-Προμηθέας 2014 Ε΄ (Τσακιράκη και Κονταρίνης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 5.30μ.μ.: Προμηθέας 2014 ΣΤ΄-Ροϊτικα (Τσακιράκη και Κονταρίνης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 7μ.μ.: Προμηθέας 2014 Γ΄-Εσπερος ΑΟΠΑ (Παπαδόπουλος και Μπολάνο).

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 3.30μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-ΑΓΕ Ζακύνθου (Ελ Ανύ και Κωστής).

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Γήπεδο Καράτουλα, 6.30μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Μαρινάκης και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 4.30μ.μ.: Γλαύκος-Εσπερος ΑΟΠΑ (Κρεσταινίτης και Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 1, 2.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Κεφαλονιά (Τσακιράκη και Κατσέλη).

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3

Α1 ΕΣΚΑ-Η (21η αγωνιστική): Κλειστό γυμναστήριο Αρχαίας Ολυμπίας, 2μ.μ.: Ολυμπιονίκης-ΑΓΕ Ζακύνθου (Καρπάνος, Μακρόπουλος και Αθανασόπουλος).

Α2 ΕΣΚΑ-Η (21η αγωνιστική): Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 2μ.μ.: Γαλήνη-Κεφαλληνιακός (Ελ Ανύ και Διαμαντή).

Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5.30μ.μ.: Σείριος-Υπερίων Αμαλιάδας (Τσακαλογιάννης και Κατσέλη). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7.15μ.μ.: Διαγόρας Βραχνεϊκων-Τρίτων (Τσακαλογιάννης και Κατσέλη). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: Ιωνικός-Αχαϊκός (Τσακαλογιάννης και Κατσέλη). Γήπεδο Καράτουλα, 4μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Ηρακλής Πύργου (Λαμπίρης και Τσουρή). Κλειστό γυμναστήριο Αιόλου Αγυιάς, 2μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-Κεφαλονιά (Τσακιράκη και Λιόνας).

Γ1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 4.15μ.μ.: Κένταυρος-ABC/Προοδευτική (Κρεσταινίτης και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6μ.μ.: Αγιος Δημήτριος-Πετεινοί (Κρεσταινίτης και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 8μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Ηλιδα (Ελ Ανύ και Διαμαντή). «Αέθλειον», 8.15μ.μ.: ΑΕΚ Κάτω Παναγιάς-Γαστούνη (Λαμπίρης και Τσουρή). Γήπεδο Καράτουλα, 6μ.μ.: Πύργος ΄99-Φοίνικας Αγυιάς (Λαμπίρης και Τσουρή).

ΠΑΙΔΙΚΟ: Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 7.15μ.μ.: Απόλλων-Αραχωβίτικα/Ακταίο (Κωστής και Ναστούλης). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 7.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Ολυμπιάδα (Ασλανίδης και Συνοδινός). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 1, 1.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-ΑΓΕ Ζακύνθου (Λογοθέτης και Κουλουμπαρίτσης).

ΜΙΝΙ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 1.15μ.μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-Κόροιβος Αμαλιάδας (Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 2.30μ.μ.: Αστέρια Αμαλιάδας Β΄-Αστέρια Αμαλιάδας (Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 8μ.μ.: Παναχαϊκή-Αίολος Αγυιάς Γ΄ (Κυριακου και Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 3.30μ.μ .: ΕΑ Παραλίας-ΕΑΠ (Κυριακου και Κουρλέσης). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 11π.μ.: Απολλωνιάδα Γ΄-Κεφαλληνιακός (Παπαδόπουλος και Ροδόπουλος). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 3μ.μ.: Προμηθέας Δ΄-Απολλωνιάδα Β΄ (Κωστής και Χρήστου). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 4.15μ.μ.: Απολλωνιάδα-ABC/Προοδευτική (Κωστής και Χρήστου). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 3.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς Δ΄-Κεφαλονιά (Τσακιράκη και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 4.45μ.μ.: Αίολος Αγυιάς Β΄-ABC/Προοδευτική Γ΄ (Τσακιράκη και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 6μ.μ.: Γλαύκος-Αίολος Αγυιάς (Ασλανίδης και Συνοδινός).

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: «Τόφαλος», 12.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-ΑΓΕ Ζακύνθου (Αδαμόπουλος και Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 3.45μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Ελ Ανύ και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 5μ.μ.: Γλαύκος-Εσπερος ΑΟΠΑ (Αδαμόπουλος και Κουρλέσης).

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αντιρρίου, 3.30μ.μ.: Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου-Προμηθέας 2014 (Λογοθέτης και Κουλουμπαρίτσης).

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/3

Α1 ΕΣΚΑ-Η (22η αγωνιστική): «Τόφαλος», 8μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-Απολλωνιάδα (Δαρλαμήτσος, Κανελλόπουλος και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6.30μ.μ.: Νίκη Προαστείου-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Κωνσταντινίδου, Λαμπίρης και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.15μ.μ.: Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-ΕΑΠ (Κωνσταντινίδου, Ελ Ανύ και Λεβεντάκος). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 8μ.μ.: Παναχαϊκή-Αίολος Αγυιάς (Παναγιώτου, Βαρδάλος και Καρακάσης). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιάδα-ΑΕ Λεχαινών (Κρεσταινίτης, Καμήτσος και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 8.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ (Λογοθέτης, Ασλανίδης και Διαμαντή).

ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 1, 9μ.μ.: Προμηθέας 2014-Παναχαϊκός (Τσακιράκη και Βλάχος).

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/3

Α2 ΕΣΚΑ-Η (22η αγωνιστική): Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 6μ.μ.: Σφήκα Αμαλιάδας-Ανδραβίδα (Καμήτσος και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Αχαιός ΄47-ΕΑ Παραλίας (Τσακαλογιάννης και Λάμπος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: Κρόνος-ΑΕ Προαστείου (Καρακάσης και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: ΝΕΠ-Πανωλενειακός (Μαρινάκης και Ελ Ανύ). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: Κρήνη ΄97-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Κανελλόπουλος και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Αντιρρίου, 8μ.μ.: Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου-Γαλήνη (Καρακάσης και Τσακιράκη).

Πελοπόννησος Εκδοτική Α.Ε
ΜΑΙΖΩΝΟΣ 206, 26222 Πάτρα

Μετάβαση στο πλήρες site
Τηλ 1: 2610-312530
Τηλ 2: 2611-100395
Fax: 2610-312535
Email: pelop@pelop.gr
Εμπορικό τμήμα: emporiko@pelop.gr
Tμήμα Αγγελιών: aggelies@pelop.gr