Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων - pelop.gr


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ο Αλέξανδρος Φωκάς ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 12ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στη Θύελλα Αιγίου και τον Κεραυνό. Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12 (3 μ.μ.)

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Παραλίας: ΔόξαΠαραλίας - Δίας, Ντάβλα.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Θύελλα, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Αχαϊκή, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Καδδάς.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου: ΑΠΣ Πάτραι - Αετός Πατρών, Ανδριανός.

Δημοτικό Αιγίου: Θύελλα Αιγίου - Κεραυνός, Φωκάς.

Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Σαφαρίκας.

Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής - Φοίνικας, Αθανασόπουλος.

Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Ζαβλάνι/Αίας, Ασπρουλόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Ατρόμητος, Καλύβας.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Δρέπανο, Χρονάς.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12 (3 μ.μ.)

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αλισσού: Λέων - Ροΐτικα, Χρονάς.

Γηπ. Α. Κάνιστρας: Ικαρος Πετρωτού - Αχαιός, Καλύβας.

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.15 μ.: Προοδευτική - Αστέρας Μιντιλογλίου, Τσιρίνης.

Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Απόλλων Βίδοβας, Σπυρόπουλος.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Σταροχώρι - Πείρος, Καραβασίλης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Καμίνια - Ατρόμητος Λάππα, Πολυγένης.

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Φαραϊκός, Παπαδόπουλος.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός - ΑΠΟ Αρόη, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ολυμπιακός - Ψηλαλώνια, Βαβίλης.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Αχαϊκός - Ρωμανός, Παναγιωτόπουλος.

Γηπ. Αγυιάς, 11 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Πετεινοί, Μπλίκας.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 12,15 μ.: Παναχαϊκός - Απόλλων Εγλυκάδας, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Περιβόλα - Δόξα Πατρών, Τάγαρης.

Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Γαλήνη - Πολύτεκνος, Κουτρουμάνης.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 12.15 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Δόξα Ελαιώνα, Τηλιγάδας.

Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Αιγείρα/Ακράτα, Τιμολέων.

Γηπ. Τέμενης, 3 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Αυτόνομη, Παλαιολόγος.

Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Παπαχρήστος.

Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Καλάβρυτα - Αργυρά, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Απόλλων Συνοικισμού, Ντάβλα.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Ανω Καστρίτσι, Ασπρουλόπουλος.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: ΑΕ Αρόης - Σπάρτακος, Αρκουμάνης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.15 μ.: Αστραπή - Κρίνος, Παρδάλης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.15 μ.: Καλλιθέα - ΠΑΟΚ Πατρών, Ασημακόπουλος.

Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων - ΑΕΚ Πατρών, Πράνταλος.

Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Μετόχι - Σκεπαστό, Ταξιάρχης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Δάφνη - Αχιλλέας Καμαρών, Αθανασόπουλος.

Πελοπόννησος Εκδοτική Α.Ε
ΜΑΙΖΩΝΟΣ 206, 26222 Πάτρα

Μετάβαση στο πλήρες site
Τηλ 1: 2610-312530
Τηλ 2: 2611-100395
Fax: 2610-312535
Email: pelop@pelop.gr
Εμπορικό τμήμα: emporiko@pelop.gr
Tμήμα Αγγελιών: aggelies@pelop.gr