Ολο το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα μέχρι την Τετάρτη - pelop.gr


Ολο το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα μέχρι την Τετάρτη

Από την ΕΣΚΑ-Η έγινε γνωστό το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου, καθώς επίσης και τα παιχνίδια της Δευτέρας και της Τετάρτης. Αναλυτικά όλοι αγώνες (σε παρένθεση οι διαιτητές):

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 12/10

ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 6.30μ.μ.: Κόροιβος-ΓΕΠ/Ιφιτος (Κανελλόπουλος και Βλάχος). «Αέθλειον», 8.30μ.μ.: Ανδραβίδα-Ολυμπιονίκης (Κανελλόπουλος και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 9μ.μ.: Αγυιά-Προμηθέας (Ελ Ανύ και Τσακιράκη).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13/10

ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 4.30μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-Υπερίων Αμαλιάδας (Μακρόπουλος και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 3.30μ.μ.: Κεραυνός Αιγίου-Αχαιός ΄47 (Ελ Ανύ και Φωτίου). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-ΕΑ Παραλίας (Αθανασόπουλος και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: ABC/Προοδευτική-Παναχαϊκή (Κρεσταινίτης και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 8.30μ.μ.: Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 (Κοτσίρης και Κατσέλη). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 5μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-ΕΑΠ (Σινόπουλος και Κατηφόρης). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 5.30μ.μ.: Ολυμπιάδα-Παναχαϊκός (Ασλανίδης και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 2μ.μ.: Βαρθολομιό-Κεφαλονιά (Μακρόπουλος και Σφέικου).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 14/10

Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 2.30μ.μ.: Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-ΑΓΕ Ζακύνθου (Καρπάνος, Μακρόπουλος και Κατηφόρης).

Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 1.30μ.μ.: Κεφαλληνιακός-ΝΕΠ (Λεβεντάκος και Κωστής).

ΠΑΙΔΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 2μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Τιτάνες Πύργου (Λαμπίρης και Πλέγας). «Τόφαλος», 5μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Αθανασόπουλος και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, ΑΓΕ Ζακύνθου-Κόροιβος (Παντελίδου). Κλειστό γυμναστήριο Ληξουρίου, 3.30μ.μ.: Ληξούρι-Αγυιά (Λεβεντάκος και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Ακράτας, 2μ.μ.: Ακράτα-Κεφαλονιά (Λάμπος και Μάρκου). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, Ολυμπιάδα-Προμηθέας (Μαρινάκης και Κυριάκου). Βοηθητικό Αμαλιάδας, 4.15μ.μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-ABC/Προοδευτική (Λαμπίρης και Πλέγας). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 2μ.μ.: Απόλλων-Κεφαλληνιακός (Ασλανίδης και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 5.15μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Γλαύκος (Σινόπουλος και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνη, 6.30μ.μ.: Γαστούνη-Ηρακλής Πύργου (Λαμπίρης και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 5.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Παναχαϊκή (Κοτσίρης και Αδαμόπουλος).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 15/10

Α1 ΕΣΚΑ-Η: «Τόφαλος», 8μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Καρακάσης, Κοτσίρης και Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα (Κωνσταντινίδου, Τσακαλογιάννης και Λάμπος). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 8.30μ.μ.: Παναχαϊκή-Ολυμπιονίκης (Σοφιανόπουλος, Καμήτσος και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 8.30μ.μ.: ΕΑΠ-Απολλωνιάδα (Βαρδάλος, Ελ Ανύ και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-ΑΕ Λεχαινών (Παναγιώτου, Λαμπίρης και Αθανασόπουλος).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗΣ 16/10

Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 8.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Νίκη Προαστείου (μαρινάκης, Ασλανίδης και Αδαμόπουλος).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 17/10

Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: ΑΕ Προαστείου-Αχαιός ΄47 (Γεράνιος και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: Κρόνος-Σφήκα Αμαλιάδας (Κανελλόπουλος και Μάρκου). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Γαλήνη-Πανωλενειακός (Μακρόπουλος και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Κρεσταινίτης και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αντιρρίου, 8μ.μ.: Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου-Κρήνη΄97 (Καρακάσης και Λεβεντάκος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 5μ.μ.: Παναχαϊκός-Ανδραβίδα (Λογοθέτης και Διαμαντή).

Πελοπόννησος Εκδοτική Α.Ε
ΜΑΙΖΩΝΟΣ 206, 26222 Πάτρα

Μετάβαση στο πλήρες site
Τηλ 1: 2610-312530
Τηλ 2: 2611-100395
Fax: 2610-312535
Email: pelop@pelop.gr
Εμπορικό τμήμα: emporiko@pelop.gr
Tμήμα Αγγελιών: aggelies@pelop.gr