Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων - pelop.gr


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ο Παναγιώτης Τσιρογιάννης θα διευθύνει το παιχνίδι της 4ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Αρη Πατρών και τον Κεραυνό. Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 (4 μ.μ.)

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Λιμνοχώρι, Μέρμηγκας.

Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Πανμοβριακός, Καδδάς.

Γηπ. Μαζαρακίου: Λέων - Θύελλα Πατρών, Σαφαρίκας.

Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Δόξα Παραλίας, Χρονάς.

Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Αετός Πατρών, Τσιρογιάννης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Δαβουρλής, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Κεραυνός, Μακρυπόδης.

Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Ατρόμητος, Παπαδόπουλος.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 (4 μ.μ.)

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Θύελλας: Ωλενιακός - Αχαιός, Οικονόμου.

Γηπ. Βραχνεΐκων: Πήγασος Π. - Φαραϊκός, Παλαιολόγος.

Γηπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι - Διαγόρας 2010, Τσιρίνης.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου: Αετός Ρίου - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ντάβλα.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ανδριανός.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016 - Απόλλων Συνοικισμού, Τιμολέων.

Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα - Αργυρά, Γιαννόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Δίας - Καλλιθέα, Αθανασόπουλος.

Γηπ. Μαζαρακίου, 1 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Καμίνια, Παπάδης.

Γηπ. Μιντιλογλίου, 4 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Απόλλων Βίδοβας, Ιωαννίδης.

Γηπ. Μαζαρακίου, 4 μ.μ.: Πείρος - Τριταιικός, Βαβίλης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 4 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δόξα Χαλανδρίτσας, Τζαγκαράκης.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Απόλλων Εγλυκάδας, Φωκάς.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Αυτόνομη, Παππάς.

Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 4 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - ΑΠΣ Πάτραι, Καλύβας.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Δάφνη, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Ολυμπιακός - Μέγας Δικέφαλος, Παπαχρήστος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Αχαϊκός, Σακελλαρίου.

Γηπ. Αγυιάς, 4 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Πολύτεκνος, Οικονόμου.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ροδιάς, 4 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Αχιλλέας Καμαρών, Σαμαρτζής.

Γηπ. Ζήριας, 4 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - Σκεπαστό, Ανδρεόπουλος.

Γηπ. Αβύθου, 4 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Ακράτα, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου - Αστέρας Τέμενης, Καδδάς.

Γηπ. Αιγείρας, 4 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Φλόγα Ροδιάς, Πολυγένης.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 (4 μ.μ.)

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας: Πετεινοί - Αρλα, Αλεξόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Γαλήνη - ΑΕ Δυμαίων, Τηλιγάδας.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: Πυρσός - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ταξιάρχης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ροΐτικα, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 1 μ.μ.: Ρωμανός - Δόξα Πατρών, Διαμαντόπουλος.

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.30 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Προοδευτική, Σπυρόπουλος.

Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών - ΑΕ Αρόης, Καραβασίλης.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 1 μ.μ.: Περιβόλα - Σπάρτακος, Μπλίκας.

Γηπ. Ροδιάς, 1 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Αναγνωστόπουλος.

Γηπ. Σουλίου, 4 μ.μ.: Παναχαϊκός - Λύκοι Αιγιάλειας, Κουτρουμάνης.

Πελοπόννησος Εκδοτική Α.Ε
ΜΑΙΖΩΝΟΣ 206, 26222 Πάτρα

Μετάβαση στο πλήρες site
Τηλ 1: 2610-312530
Τηλ 2: 2611-100395
Fax: 2610-312535
Email: pelop@pelop.gr
Εμπορικό τμήμα: emporiko@pelop.gr
Tμήμα Αγγελιών: aggelies@pelop.gr